Disclaimer: this is an auto-generated translation. Please feel free to contact us with improvement suggestions! --- Dit is een automatisch gegenereerde vertaling. Neem gerust contact met ons op met verbeteringsvoorstellen!

Je hebt geen speciale training nodig omdat Atolia zeer gemakkelijk te gebruiken is. ๐Ÿ‘Œ

Wanneer u zich inschrijft, wordt een geleide tour van het platform gestart om u te begeleiden bij uw eerste stappen.

Als u hulp nodig heeft, kunt u onze Helpdesk en discussie met ons team raadplegen via de online ondersteuning die rechtstreeks toegankelijk is vanuit uw Atolia-ruimte. ๐Ÿ’ฌ
Ga hiervoor naar je profiel linksboven in je interface. Klik op ยซ Chat met ons ยป in het uitklapmenu. Er wordt een tabblad weergegeven en u kunt ons schrijven. Ons team is er om u te helpen Atolia te leren kennen.

Was dit artikel nuttig?
Annuleer
Dankuwel!